Vyhledávání

Proč se zapojit

Revoluční koncept zhodnocení financí
Přidejte se k nám a staňte se součástí komunity díky které můžeme rozšiřovat síť veřejných venkovních prádelen - Prádlomatkiosků. Služba se aktuálně rozšiřuje po celém Česku a brzy expandujeme do celé Střední a Východní Evropy! V roce 2021 jsme se stali jedničkou na trhu, co se týká samoobslužného praní.
BestSeries, prádlomaty, proč se zapojit
Jsme ryze Česká a transparentní společnost, kterou vedou dva bratři Jan & Tomáš Holý. Spojili jsme dohromady více, než 15 let zkušeností v oblasti vedení lidí, obchodu a bankovnictví. Aktuálně je za námi vidět 5 let intenzivního vývoje a expanze, která nabírá raketové tempo.
Podvody na internetu
POZOR NA PODVODY:
Důvěřuj, ale prověřuj! Jsme transparentní, u nás se bát nemusíte!

Jak to funguje?

Celá myšlenka se realizuje pomocí sdílené ekonomiky, kdy se skupina investorů skládá na aktivum, v našem případě Prádlomatkiosky. Zisk, které toto aktivum přináší, se následně rozděluje dle platných úrokových tabulek a obchodních podmínek mezi investory. Máme na starost "fulltime" servis, který se o celý bezchybný chod business modelu stará ve dne/v noci a to komplexně!

S námi získáváte výhradní zastoupení - Nikdo jiný nás již zde v Česku nepředběhne, první může být vždy jen jeden!
Prádlomatkiosek Tesco
BestSeries investice

Co vse zastřešujeme?

Výběr lokalit, stavební povolení, povolení od hygieny, smlouvy s OC (případně dalšími subjekty), výkopové práce, výroba a transport kiosků, výstavbu kiosků, servis kiosků, denní údržbu, právní služby, pojištění (živelné pohromy, vandalismus apod.), účetnictví, IT programátory a specialisty, marketing, nonstop péče o zákazníka, slevové programy...

To vše a mnohem více zastřešuje naše společnost - Vy pouze profitujete!

Naše spolupráce

Spolupracujeme s největšími obchodními centry, automyčkami, odpočívadly apod. a pečlivě pro Vás vybíráme lokality, kde naše Prádlomatkiosky stavíme. O výstavbu, údržbu a bezchybný chod se stará náš realizační tým.
Prádelna Kaufland Prádlomat Lidl Prádlomat Penny Prádlomat Tesco
...a další naši partneři!
Prádlomatkiosky kde pereme
Stáváte se partnerem projektu, který již je, nebo bude i ve Vašem městě, či v nejbližším okolí. Navíc rozšiřujeme expanzi také do zahraničí.
Prádelny servis, podpora
Řídíme se heslem "Náš zákazník, náš pán" a dbáme na rychlý, pohotový a kompletní servis. Naši zákazníci mají vždy pravdu, i když víme, že ji nemají.
Férové jednání
Zakládáme si na fairplay, nejsme žádný korporát, navzájem se známe a připomínkám partnerů nasloucháme. To nám pomáhá při dalším vývoji.
BestSeries komunita partnerů
Skvělá a rostoucí komunita se kterou můžete spolupracovat, načerpat inspiraci a rozšiřovat si tak své znalosti v oblasti on-line podnikání.
Firma, společnost BestSeries
Chcete nás poznat osobně, či vidět, jak to u nás ve firmě chodí? Jsme transparentní a po předchozí domluvě s majiteli nás můžete navštívit.
Finanční odměna
Bez ohledu na to, jakou částkou projekt podpoříte, získáváte finanční odměnu v podobě měsíčního vyplácení úroků a to doživotně.
Měsíční, finanční renta
Kromě pravidelné finanční renty, kterou budete získávat každý měsíc, za podporu expanze projektu, se můžete také těšit na možnost budování kariéry.
BestSeries meziroční nárůst
Jsme agresivní společnost, se stabilním zázemím, která má za cíl rychle obsadit trh. Náš exponenciální meziroční růst je o více, než 350%.
Tajemství bohatých, multiplikace
Tajemství bohatých:
V čem spočívá naše tajemství úspěchu? Multiplikuj s námi!

Generační fond

Generace - neboli multiplikace je alfa & omega celého byznysu. Slouží ke generaci dalších poboček, které diverzifikují riziko do celé sítě a náš společný business je tím pádem stabilnější a v časovém horizontu i výnosnější. Díky této strategii se úroková sazba všech podporovatelů s narůstajícím počtem generačních kiosků zvyšuje - nastává tak efekt sněhové koule, která se v čase nabaluje.

Díky této strategii získávají všichni naši podporovatelé složený úrok ve složeném úročení!

Z postavených (zainvestovaných kiosků) se vždy měsíční výnos, po odečtení všech nákladů procentuálně rozděluje:
Investice do prádelen, franšíza

% Režie

= určitá procenta pro firmu. (zisk, veškeré náklady na provoz, pojištění, fond na opravy).

% Úroky

= zisky, které se dělí mezi investory, kteří podpořili výstavbu formou Paletových balíčků či Opakovaných plateb.

% Generační kiosky

= část zisku se odkládá na výstavbu dalších (generačních) Prádlomatkiosků, které zvyšují úrokovou sazbu.

% Úroková tabulka


Úrok je v p.a. - vyplácen měsíčně, vždy do 7. dne v následujícím měsíci.
  • Úroková sazba se odvíjí od průměrné návštěvnosti všech prádlomatů za každý měsíc.
  • Základní úroková sazba se aktuálně pohybuje mezi 7-8% p.a.
  • Generační úroková sazba (která je navíc) se aktuálně pohybuje mezi 3-4% p.a.
Úroková sazba, tabulka

Klíčem k úspěchu...

Je správná kombinace PALETOVÉHO SYSTÉMU, případně OPAKOVANÝCH PLATEB v kombinaci s VÝVOJOVOU PODPOROU a to v poměru 50/50.

Díky této jednoduché strategii získáte celkový úrok až 1,3% MĚSÍČNĚ!
Prádlomat investor
Sledujte naši oficiální FACEBOOK SKUPINU , kde se dozvíte veškeré novinky ohledně výstavby a vývoje. Zajistěte si přístup na živá vysílání - webináře přímo s majiteli firmy a buďte v obraze.

Získejte přístup do své backoffice a začněte profitovat ještě dnes!