Vyhledávání

Specifikace prádlomatů

Prádlomatkiosek & Prádelna Revolution
Prádlomatkiosek
 • Jedná se o SAMOOBSLUŽNÉ, průmyslové a vysokokapacitní pračky, které disponují hi-tech technologií. Díky tomu lze cyklus praní a sušení zkrátit na pouhých 50-60 minut, v závislosti na zvoleném programu. Můžete využít platby v hotovosti (bankovky, mince) a také bezkontaktní platební karty. Před koncem praní tj. cca 5-10 minut Vám kiosek zašle upozornění formou SMS zprávy. Vy si tak během praní můžete vyřešit své každodenní nákupy, případně využít jiných služeb poblíž kiosku. Poté si odnesete domů čisté, voňavé a suché prádlo.

Prádlomatkiosek V.2

 • Druhá verze prádlomatu, který jsme si sami nadesignovali, naprogramovali a vyrobili! Tato verze je mimo jiné uživatelsky intuitivnější a to díky naší "ONE TOUCH" technologii, pračku tak zvládne spustit opravdu každý. Nabízí také možnost čištění a desinfekce před každým praním. V některých lokalitách mají "malé" pračky kapacitu až na 9Kg a velké pračky vč. sušičky až na neuvěřitelných 20Kg prádla!
Prádlomaty ceník
Videotip:
Jak intuitivní je ovládání našeho Prádlomatu?

Prádelna Revolution V.1

 • Jedná se vůbec o první typ našich prádelen, které nám dodával dosavadní výrobce. Tyto prádlomatkiosky byly vyrobeny ve Francii a celkem jich máme postaveno a v provozu 40 kusů po celém Česku. Rozdíl mezi V.1 a V.2 je především v tom, že V.1 nedisponuje možností čištění a desinfekce před každým praním. Tyto pračky mají také maximální kapacitu na 8-18kg prádla.
Prádelna Revolution ceník
Laundry kiosk price
Videotip:
Jak se pere Alík v Prádelně Revolution?

Specifikace a ceník

Doba pracího cyklu je standardně kolem 45-50 minut a před každým spuštěním je nutné NASTAVIT TEPLOTU praní. Před každým pracím cyklem se pračka UZAMKNE a po ukončení praní se pračka ODEMKNE. Pokud s sebou nechcete vozit mokré prádlo, využijte sušičku. Doba sušení je 15 minut, ale je možné dobu sušení prodloužit, v případě praní velmi objemného prádla. Nezapomeňte si NASTAVIT INTENZITU sušení!

UPOZORNĚNÍ: Obě verze prádlomatů NEVRACÍ PENÍZE při platbě v hotovosti! U druhé verze (V.2) můžete zaplatit část v hotovosti a zbytek doplatit kartou.
8-9 KG PRAČKA
150
Cyklus praní
 • PRACÍ PRÁŠEK - v ceně
 • AVIVÁŽ příplatek - 30Kč
 • DESINFEKCE příplatek - 20Kč
 • Pro běžné každodenní praní, využívají hlavně jednotlivci, zahraniční zaměstnanci, studenti, brigádníci apod.
18-20 KG PRAČKA
200
Cyklus praní
 • PRACÍ PRÁŠEK - v ceně
 • AVIVÁŽ příplatek - 50Kč
 • DESINFEKCE příplatek - 20Kč
 • Objemná pračka, která nabízí praní takových velikostí a objemů, kterými běžná pračka v domácnosti nedisponuje.
18-20 KG SUŠIČKA
50
Cyklus sušení
 • DOBA SUŠENÍ - 15 minut
 • +15 MINUT příplatek - 50Kč
 • NEZAMYKÁ SE z bezpeč. důvodů
 • Velká sušička, která dokonale doplňuje tuto dvojici praček. Během pouhých 10 minut zahubí 99,99 % bakterií a virů.
Praní peřin
Videotip:
Kdy jste naposledy prali peřinu? Pozor na breberky!
Prádlomaty mapa
Fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, tedy 365 dní v roce, včetně zimního období a svátků. Zkrátka, kdykoliv si potřebujete vyprat, jsme tu pro Vás!
Čisté prádlo
Pračka a sušička = do 60 minut jedete domů s čistým, voňavým a suchým prádlem. Pokud prádlo po vysušení ihned složíte, nemusíte ho mnohdy ani žehlit.​
Úspora času a peněz
Úspora prostoru, času a peněz. Nepotřebujete pračku ani sušičku. Odpadnou Vám starosti s koupí těžkých balení pracích prášků a aviváží.
Potahy, deky, kabáty, polštáře, peřiny, plyšové hračky
U nás vyperete i věci, které doma díky jejich objemu nevyperete a nevysušíte. Např. potahy, deky, kabáty, polštáře, plyšové, hračky atd.
Kvalitní prací prášek a aviváž
Kvalitní prací prostředky a aviváže, které si vzhledem k jejich vysoké ceně běžně nekoupíte. Jsou vhodné i pro osoby, které trpí alergií na běžné prací prostředky.
Bezbariérový přístup
Bezbariérový přístup je vhodný pro osoby na invalidním vozíku. Navíc máte možnost zajet autem až k prádlomatu a nemusíte tak Vaše prádlo nosit přes celé parkoviště.
Bezplatné SMS upozornění
Pokaždé máte možnost nastavit si SMS upozornění, tzn., že 5-10 minut před koncem praní Vám přijde bezplatná SMS s upozorněním, aby jste si včas vyzvedli své prádlo.
Nákupy v obchodním centru
Během celého procesu praní a sušení si můžete vyřešit Vaše každodenní nákupy v přilehlých obchodních centrech, zajít na kávu či využít jiných služeb v blízkosti kiosku.

Hygiena a desinfekce

O SLUŽBĚ
Všechny naše pračky a sušičky jsou denně fyzicky kontrolovány a čištěny šetrnými desinfekčními prostředky...
Prádlomat hygiena, desinfekce
 • Pračky mají automaticky samočistící efekt během každého praní, včetně ždímání. Prádlomatkiosek V.2 nabízí také možnost desinfekce před každým praním.
 • Používáme výhradně kvalitní prací prostředky a aviváže, které mají "ECO CERTIFICATE" tzn. nejvyšší punc ohledně hygieny v EU. Jsou bez zbytečné chemie a fosfátů a zároveň šetrné k životnímu prostředí.
 • Pokud po praní v některé z praček 8-20kg využijete sušičku, máte tak jistotu, že proces sušení zlikviduje během 10 minut 99,99% bakterií a virů - což je prokázané. Sušička má nastavený 15 minutový program, který lze za příplatek prodloužit.