Vyhledávání

Jak investovat

Pasivní příjem díky praní prádla
Zaujala Vás naše myšlenka samoobslužných prádelen? Přidejte se k nám a staňte se jedním z více, než 2550 podporovatelů!

Disponujeme komplexním řešením od výroby, výstavby přes provoz a servis našich zařízení. Pro naše partnery to znamená ohromnou přidanou hodnotu s bezstarostným podnikáním. Systém je navržen spravedlivě a tak, aby budovaní pasivního příjmu z praní prádla bylo dostupné pro každého!

VSTUP DO SYSTÉMU

Od roku 2023 je vstup do systému podmíněn počátečním minimálním vkladem 1000Kč.
Tato podmínka je vázána na všechny nové i stávající účty bez jakéhokoliv vkladu.

1

Přidejte se a vložte minimální vklad...

Po registraci do našeho systému, bude nutné uhradit tzv. vstupní vklad 1000Kč, který Vám umožní přístup do Vaší on-line kanceláře a odemkne celý systém včetně veškerých statistik a investičních nástrojů. Všechny dosavadně vytvořené účty bez jakékoliv investice budou deaktivovány.

2

Váš vstupní vklad právě začíná pracovat...

O svůj vklad nepřicházíte, ba naopak! Částka 1000Kč je rozdělena 50/50, kdy polovina jde do PALETOVÉHO SYSTÉMU a druhá polovina do VÝVOJOVÉ PODPORY. Ihned tak získáváte úrok ve výši 1,3% MĚSÍČNĚ ze vstupního vkladu.

3

Zvolte si investiční strategii a zvyšte si pasivní příjem...

Ať už preferujete dlouhodobé investování po menších částkách, či jednorázový vklad, u nás získáte jedny z nejlepších podmínek, které můžete na trhu získat. Nyní s možností získat naše unikátní deflační Laundry "DRY" Tokeny, či ředění podpory s reálným úrokem až 1,3% MĚSÍČNĚ.

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Podrobný přehled aktuálních investičních příležitostí, které jsou k dispozici.
Prádlomaty měsíční investování
Opakované platby
Jsou ideální volbou pro "menší" investory, nebo pro ty, kteří by rádi spořili každý měsíc po menších částkách. Díky "opakovačkám" tak můžete postupně navyšovat hodnotu svých aktiv, které Vám generují zisk po dlouhá léta.
Opakované platby Vám navíc umožní získat přístup ke statistikám jednotlivých prádlomatů, které si sami vyberete. Můžete tak např. sledovat výkony kiosků, které se nachází poblíž Vašeho bydliště.
 • Základní úrok 7-8% p.a.
 • Generační úrok + 3-4% p.a.
 • ZDARMA navíc Laundry "DRY" Tokeny
 • Bez závazků, lze kdykoli přerušit
Opakovačky
Od
100
nebo 4€
Prádlomaty paletový systém
Paletový systém
Vhodný nejen pro kryptonadšence, ale i pro ty, kteří chtějí využít příležitost naplno a zainvestovat větší kapitál. Kromě měsíčních úroků Vám paletový systém nabízí další výhody, např. umožňuje vstup do kariéry.
Paletový systém nabízí nadstandardní úrokovou sazbu, díky generačnímu úroku, který je navíc. S každým nákupem (části, nebo celé palety) získáte naše Laundry "DRY" Tokeny ZDARMA. Dále získáte přístup ke kariéře a další výhody.
 • Základní úrok 7-8% p.a.
 • Generační úrok + 3-4% p.a.
 • ZDARMA navíc Laundry "DRY" Tokeny
 • Absolutně bez závazků
Palety
Od
500
nebo 20€
Prádlomaty podpora vývoje
Podpora vývoje
Pro ty, kteří chtějí LIMITOVANÝ nadstandardní úrok. Vývoj nám umožňuje využít prostředky na budování firmy, kde se naše prádlomaty vyrábí. Tato forma podpory může v čase projít upgradem, nebo se zcela stopne, aby byly zajištěny prostředky pro vyplácení stávajících investorů.
Vývojová podpora nabízí nadstandardní zhodnocení. K tomu aby jste mohli využít tuto formu podpory a získali daný úrok tj. 2% MĚSÍČNĚ, je nutné splnit určité podmínky. Více v PDF či video prezentaci výše.
 • LIMITOVANÁ možnost podpory
 • Jednoduché a dosažitelné podmínky
 • Úrok 2% MĚSÍČNĚ (resp. 1,3% v součtu s Gen. podporou)
 • Vyplácí se i po upgradu či stopnutí podpory
Vývoj
Od
500
nebo 20€
Sledujte naši oficiální FACEBOOK SKUPINU , kde se dozvíte veškeré novinky ohledně výstavby a vývoje. Zajistěte si přístup na živá vysílání - webináře přímo s majiteli firmy a buďte v obraze.

Získejte přístup do své backoffice a začněte profitovat ještě dnes!