Vyhledávání

Časté dotazy

Zákazník

Jak dlouho pere/suší pračka a sušička?

 • Cyklus praní se pohybuje okolo 45-50 minut, v závislosti na zvoleném programu. Cyklus sušení má standardně nastavený 15 min. program, který lze za příplatek prodloužit (v případě praní velmi objemného prádla, polštáře, peřiny, plyšové hračky apod).

Je v ceně zahrnut prací prášek i aviváž?

 • Prací prášek je v ceně praní a je dávkován automaticky, podle váhy prádla. Aviváž, či desinfekce prádlomatu je za příplatek, viz. sekce "O SLUŽBĚ".

Jsou pračky i sušičky během provozu uzamčené?

 • Pračky 8-9kg a 18-20kg jsou během celého pracího procesu uzamčeny. Zákazník má navíc možnost nechat si zaslat upozornění formou bezplatné SMS cca 5-10 min. před koncem praní. POZOR: Sušičky nemohou být bezpečnostních důvodů během sušení uzamčeny.

Mohu využít pouze službu praní?

 • Žádný problém, navštěvují nás zákazníci, kteří si u nás pouze vyperou a prádlo si poté suší doma. Lze to samozřejmě provést i naopak.

Fungují všechny Prádlomatkiosky po celý rok?

 • Všechny naše prádlomaty fungují celoročně, 24 hodin denně. Výjimky však nejsou vyloučeny, technická porucha, vandalismus apod.

Co znamená certifikát ECOCERT?

 • Jedná se o certifikát, který zaručuje splnění nejpřísnějších hygienických norem v EU. Při výrobě pracích prostředků je dbáno na ekologicky šetrné postupy. Přednostně se využívají suroviny z obnovitelných zdrojů.

Co když jsem alergický/á na běžné prací prostředky?

 • Máme mezi spokojenými zákazníky i alergiky. Naše prací prostředky jsou bez zbytečné chemie a fosfátů, jsou šetrné k životnímu prostředí, tudíž jsou vhodné také pro citlivou a senzitivní pokožku.

Co vše lze v Prádlomatkiosku prát a sušit?

 • Kiosek můžete využít na běžné (8-9kg pračka), či objemné praní (18-20kg pračka a sušička). Pokud nevíte, na kolik stupňů vyprat, či vysušit např. deky, polštáře, peřiny apod. vždy postupujte dle návodu/doporučení od výrobce. Firma BestSeries s.r.o. však nenese žádnou zodpovědnost za případné znehodnocení.

Mohu platit v hotovosti, či bezkontaktní kartou?

 • Každý kiosek přijímá platby v hotovosti i bezkontaktní kartou. U prádlomatu V.2 (naše výroba), je možné část úhrady platit v hotovosti a část kartou. Pozor však, při platbě bankovkami/mincemi kiosky hotovost nevrací!

Jsem stálý zákazník, je možné získat slevu?

 • Slevový program pro věrné zákazníky prochází upgradem a bude dostupný v blízké budoucnosti.

Prádlomatkiosek nefunguje, nevím si rady, co dělat?

 • Pokud dojde k odstavení kiosku, např. technická porucha, budete vždy upozorněni informační cedulí na daném kiosku. V opačném případě volejte na NON-STOP tel. číslo: +420 792 319 961, které je také uvedeno na každém prádlomatu. Stejný postup zvolte, pokud např. "zamrzne" displej, či nevíte, jak nastavit program.

V pračce/sušičce se nachází hrubé nečistoty, co dělat?

 • Zavolejte nám, prosím na NON-STOP tel. číslo: +420 792 319 961, které je také uvedeno na každém kiosku. Řídíme se heslem "Náš zákazník, náš pán." Nejsme však schopni uhlídat každého zákazníka, proto se může se stát, že pokud zákazník pere velmi znečištěné prádlo, tak mohou uvnitř zůstat nějaké nečistoty. Vždy zajistíme a sjednáme co nejrychlejší nápravu. Všechny naše pračky a sušičky jsou denně fyzicky kontrolovány a čištěny šetrnými desinfekčními prostředky.

Kdy bude Prádlomatkiosek v mém městě, či poblíž?

 • Vážíme si Vašeho zájmu o naši službu, nicméně výstavba kiosků se řídí určitými pravidly, jako jsou smlouvy s OC, povolení od výstavby až po hygienu. Dalšími faktory pro výstavbu jsou např. potenciál obyvatelstva, konkurenceschopnost atd. Hledání vhodných míst zajišťuje náš realizační tým. Postupně plánujeme rozšiřovat službu po celé ČR dále na Slovensku v Polsku a dalších přilehlých státech.

Mám jiný dotaz, nebo problém, co dělat?

Nenašli jste to, co jste hledali, nebo máte další doplňující otázky?

V tom případě nás neváhejte kontaktovat!