Vyhledávání

Affiliate program

Freelancerem díky praní prádla
Chceš si vydělávat více? Pokud jsi angažovaný/á nabízíme ti skvělou příležitost ve formě budování kariéry. Stovky našich partnerů mají každý měsíc kromě výplaty ze svého zaměstnání, také o jednu výplatu navíc. Pokud využijete nástroje, které máte k dispozici naplno, můžete si díky úrokům z podpořených částek & kariérou přijít měsíčně na pěkný balík peněz!
Zdeněk Godla
Do rukou se Vám dostává štědrý a spravedlivý provizní systém odměn. Podpora majitelů i leaderů, široká komunita a pravidelná živá vysílání. Budování on-line byznysu nikdy nebylo snazší...

My chceme expandovat...

A Vy rychle vydělávat... nyní máte (konečně) v rukou byznys, který je reálný, hmatatelný a využívají ho statisíce spokojených zákazníků. O naší službě již ví kde kdo, ale málokdo ví, že se může stát nedílnou součástí tohoto businessu, který ve Střední a Východní Evropě nemá obdoby.

Jak na to?

 1. Seznam se s projektem...
  Je důležité, aby jste věděli, do čeho sami jdete. Seznamte se s backoffice a udělejte si pár desítek minut času na živé vysílání. V neposlední řadě kontaktujte leadera, který Vám zodpoví případné dotazy.
 2. Podpoř výstavbu...
  Na základě vlastní svobodné vůle a dle svých možností, si určete svoji investiční strategii a staňte se podporovatelem. Bude nutné si hlídat otevřené síťové linie, aby Vám případné provize nepropadli.
 3. Sdílej myšlenku dál...
  Díky reálné službě, kterou může každý vidět, či ji sám využívat, bude propagace byznysu o dost snazší. Nabídněte svému okolí možnost zainvestovat do toho, co možná sami často využívají.
 4. Začni profitovat!
  Za každý nákup investičního balíčku některého z vašich doporučených, získáte provizi. Výše provize v 1. linii je 2,8%. Můžete si otevřít až 30 linií a doporučit kolik lidí jen chcete, výdělky u nás nejsou omezené.
Prádlomaty informace
Jak zhodnotit peníze
NEBUĎTE JAKO LÍZA:
Vaše peníze mají na víc, než jen ztrácet na hodnotě!

1

Provize z nákupů

Provize získané z nákupů Ve vaší síťové linii se pohybují od 0,2% až po 2,8% z obratu. Tyto provize vidíte na svém účtu ihned. V případě, že Váš člověk zakoupí celou paletu, můžete se těšit na další bonus, který se pohybuje i v řádu 5000Kč a více!

2

Měsíční promo bonus

Vítězem se stávají první tři podporovatelé, kteří mají nejvyšší obrat ve své první linii. Bonus za 1. místo je 1% z dosaženého obratu, 2. místo získá 0,5% z dosaženého obratu a třetí místo získá 0,3% z dosaženého obratu za daný měsíc.

3

Kvartální bonus

Je bonus, který se rozděluje kvartálně mezi podporovatele, kteří dosáhnou vyšších pozic v kariéře a za poslední tři měsíce provedli investiční nákupy. Díky tomuto bonusu si lze každé tři měsíce přijít až na 10 000-20 000Kč zcela bez práce!
Leaders certificate

„Pojďme společně tvořit lepší budoucnost!”

Kariérní CERTIFIKÁT
Leader
Sledujte naši oficiální FACEBOOK SKUPINU , kde se dozvíte veškeré novinky ohledně výstavby a vývoje. Zajistěte si přístup na živá vysílání - webináře přímo s majiteli firmy a buďte v obraze.

Získejte přístup do své backoffice a začněte profitovat ještě dnes!